Teraz szybki projekt dla tych co lubią mieć wszystko ładnie poukładane.
Przy okazji pomysł co zrobić ze starymi panelami z podłogi.
Panele są cięte tylko z długości, szerokość jest optymalna do tego zastosowania. Wysokość pionowych elementów 10cm a te poziome na dole mają po 6cm.
Wszystko zbijane sztyftami ponieważ żadne wkręty nie wchodzą w grę bo panel jest za cienki. 5 sztyftów na długości 20cm i jest nie do rozerwania.