23 Czerwca 2026, 21:51:21 czas Polski

Autor Wątek: Pergola - jak to zrobic  (Przeczytany 5470 razy)

Offline karol_g

Odp: Pergola - jak to zrobic
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Września 2017, 10:28:58 czas Polski »
Fotki nie mam ale pergola jest tu: http://forum.domidrewno.pl/realizacje-widzow-domidrewno/pergola-nad-piaskownice/msg80727/#msg80727
Wzdłuż górnych poprzeczek rozciągnąłem 3 linki stalowe przez które jest rozciągnięty materiał. Żona uszyła taki z rękawami w które wchodzą linki.