A mnie się nie wydaje.
Napisałem przecież, że "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" pokazuje tylko odpowiedzi na Twoje posty.
A gdy przez jakiś czas nic nie pisałeś, to co zobaczysz?
Na pewno nie to co, aktualni dzieje się na forum.
Tylko odpowiedzi na Twoje posty sprzed 2-ch tygodni, o ile ktoś Ci odpowie.
Mi chodziło o coś innego. Prawda?

Poza tym "ostatnie wątki/posty" można ograniczyć np. do ostatnich 10-ciu, do 2-ch tygodni wstecz i.t.p.
Chodzi mi o to, że forum możę się bardzo rozwinąć (oby) i bez tej funkcji zgubimy się.
Zobacz jak to działa na forum elektroda.pl (to nie reklama, tyko przykład)
