nie wiem jak z koserwacja , znajomy
zauwazyl brak sztywnosci w pionie tej maszyny w stosunku do mojej starej dewalt
myslal ze duze ukosnice tak maja
zreszta byla to jego pierwsza , potem gdzies czytalem ze to ich pieta achillesowa
ja mam trzy ukosnice makite , i dwie dewalt jedna duza i tkzw parkeciare
jest zarabista bo ma silnik bezszczotkowy , cichy
makita tez jest fajna sztywna i lekka