Pawel 46
to nie jest standard , to sa jedne z najbardziej udanych modeli tej firmy
tam sie nic nie poprawia , to nie sa bumboksy
te maluchy PROac 1sc z drugiej reki nadal kosztuja sporo ponad 3kzl
przepiekna stabilna scena trowymiarowa stereo , ogromnych rozmiarow , czytelne tylne palny , dzwiek zupenie oderwany od glosnikow , naturalizm , instrumenty , to zalety tej malej konstrukcji , wymagaja sprzetu zasialajacego znacznie drozszego od
ich samych i to sporo drozszego