Witam
Tak jak w temacie , jako ze jestem tez milosnikiem dobrego dzwieku robie kolumny hifi .
Sa to klony slynnej brytyskiej firmy proac 1sc oraz , 2,5.
Duze obudowy wymagaja jeszcze frezow i cokolu.
Sa jeszcze przed olejowaniem , po olejowaniu sciemnialy , to jest moja druga przygoda z fornirem naturalnym niemodyfikowanym , zadnych babli , laczen nie widac, chyba symetrycznie z dwoch lisci zrobione pozdr