Co do konstrukcji to tak jak pisałem belki są o przekroju 14x 14.
Konstrukcja jest samonośna ale w kilku miejscach chwycona do muru na kołki fi 16.
Murłaty i miecze też 14, krokwie i płatwie na których jest mały stryczek to belki 12 x 6.
Usztywnienie na krótszym boku dają płatwie i krokwie tworząc trójkąt, dodatkowo płyty osb na stryszku usztywniają na długości.
Wiata wyszła bardzo sztywna.
Na dachu też jest blacho dachówka.
Wymiary wiaty: długość to ok 11 m szerokość niecałe 4 do słupów.
Wysokość to 2,2 m ze względu na schowek, ale jest on obniżony względem murłaty na niższym boku.
Słupy były na wysokość 2,5 i 3,3 m przy ścianie, ze względu na antenę internetową którą trzeba było zostawić.
Słupy są przykręcone na kątowniki do podjazdu z solidnej kostki granitowej.
Z tyłu jest mały schowek( na rowery) ale niestety został już spałaszowany przez przypadkowych przechodniów

Pozdrawiam