Z tego co wiem to ma go Jarek i Szczepan.
Sokole oko
Kątownik japoński aluminiowy - bardzo dobry.
Bezbłędne wskazanie kątów 90 i 45 stopni, bez luzów, stabilny po przyłożeniu do materiału, chyba dwie krawędzie ścięte jakby pod kątem 45 stopni, co ułatwia odrysowanie linii nożem.
Jedyny minus czy też kłopotliwość jaka pojawia się z tym kątownikiem na początku - kłopotliwy jest podczas pracy z deskami chudszymi niż jego wysokość. Trzeba materiał podnieść w powietrze i wtedy działać

-> Co widać na filmie Jarka dokładnie.
Z czasem jednak wpaja się to do głowy, i już nie ma tej "niespodzianki" podczas pracy.