A nas głowa rano boleć nie będzie, Kozio, Ty masz Magnuma, ja będę miał a amikron właśnie przepija Magnum cały

Wydaje mi się, że kąty to jedno a dokładność przycięcia (szczególnie ręcznego) to drugie...
Na wiosnę czeka mnie robienie drewutni, miała powstać w zeszłym roku ale zima mnie zaskoczyła
