Ale jakie parametry "są lepsze" skoro podałeś tylko napięcie i moc. A gdzie moment rozruchowy, utrzymanie mocy pod obciążeniem, prostota konstrukcji, mniejsze grzanie (=dłuższa praca)? Jak masz możliwość brać na 3f i masz taką instalację to bierz - tu nie ma co się zastanawiać.