Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
23 Czerwca 2026, 13:21:57 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Pierwsze pytanie od świeżaczki ;)
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do dołu
Autor
Wątek: Pierwsze pytanie od świeżaczki ;) (Przeczytany 2406 razy)
Lirorobert
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 7732
Ocena +11/-0
View Gallery
Odp: Pierwsze pytanie od świeżaczki ;)
«
Odpowiedź #15 dnia:
25 Czerwca 2017, 23:19:01 czas Polski »
Witam na forum
Zapisane
lemoniading
Newbie
Wiadomości: 3
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Pierwsze pytanie od świeżaczki ;)
«
Odpowiedź #16 dnia:
26 Czerwca 2017, 13:04:06 czas Polski »
A czy tralki nie są dużo węższe niż nogi stołowe?
Zapisane
przemek77
Gość
Odp: Pierwsze pytanie od świeżaczki ;)
«
Odpowiedź #17 dnia:
26 Czerwca 2017, 13:06:36 czas Polski »
Wejdź sobie na allegro i w wyszukiwarce wpisz noga drewniana , tralka . Jest tego tam od groma i ceny zaczynające się od 20 zł za sztukę
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Pierwsze pytanie od świeżaczki ;)