Jestem Paweł, z zawodu spawacz i monter urządzeń dźwigowych. Od zeszłego roku monter architektury drewnianej, bo stolarzem nazwać się nie mogę. Od tego roku zamiłowanie do drewna zostało sformalizowane przez założenie działalności. Powoli zaczynam budować swój warsztat, bo wcześniej skupiłem się bardziej na sprzęcie niż pomieszczeniach. Każde kolejne zlecenie czegoś uczy, ale wiedza z forum jest równie cenna, więc staram się często tu zaglądać. Pozdrawiam forumowiczów.