Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
22 Czerwca 2026, 22:58:30 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam wszystkich
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Witam wszystkich (Przeczytany 1732 razy)
DarekLeo
Jr. Member
Wiadomości: 56
Ocena +1/-0
DarekLeo
View Gallery
Witam wszystkich
«
dnia:
13 Lutego 2014, 20:03:49 czas Polski »
Witam.Na wstępie mam na imię Darek i mam 40 lat z zawodu jestem elektrykiem,pracuje w walcowni Rur Andrzej.Moim hobby jest myślistwo którym się interesuje już od dawna a zaczęło to się od mego Taty ( tylko ja nie poluje ) jestem miłośnikiem lasu.Stolarstwem zajmuje się amatorsko przede wszystkim to rzeźbieniem desek do trofeum myśliwskich,aktualnie jestem teraz na etapie zakładania warsztatu trochę narzędzi mam i też trochę staram się ich z majsterkować oczywiście nie wszystkich.Znalazłem to forum przez przypadek gdyż szukam do kupienia dłut rzeźbiarskich.Bardzo ładnie jest to tu prowadzone za jakiś czas to i ja tu coś zarzucę z moich projektów ( maszynek które niebawem zaczynam majsterkować
) .Pozdrawiam
Zapisane
robson
Hero Member
Wiadomości: 1600
Ocena +24/-1
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #1 dnia:
13 Lutego 2014, 20:07:36 czas Polski »
Witamy Cię gorąco
Zapisane
krzyś48
Hero Member
Wiadomości: 4376
Ocena +23/-18
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #2 dnia:
13 Lutego 2014, 20:21:35 czas Polski »
Witam kolegę po fachu
Zapisane
JarekO
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 1915
Ocena +26/-4
Centrum dowodzenia
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #3 dnia:
13 Lutego 2014, 20:44:57 czas Polski »
Witamy myśliwego
Czuj się jak u siebie
Zapisane
----------------------------------------
Pozdrawiam
Jarek
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #4 dnia:
13 Lutego 2014, 21:49:49 czas Polski »
Witaj przyszły stolarzu. Powodzenia
Zapisane
mily68
Gość
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #5 dnia:
13 Lutego 2014, 22:56:41 czas Polski »
Witaj!
Zapisane
DarioK
Newbie
Wiadomości: 25
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #6 dnia:
13 Lutego 2014, 23:07:56 czas Polski »
Witam Cię!
Już nie jestem tu "najmłodszy"
.
Zapisane
Armagedon
Hero Member
Wiadomości: 557
Ocena +13/-2
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #7 dnia:
14 Lutego 2014, 01:40:53 czas Polski »
Witamy w nazzej "bandzie"
Malym wiorkiem, malym wiorkiem
Zapisane
Waldi
Hero Member
Wiadomości: 824
Ocena +28/-31
Praca człowieka uszlachetnia
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #8 dnia:
14 Lutego 2014, 01:57:56 czas Polski »
Witam i ja!
Zapisane
DarekLeo
Jr. Member
Wiadomości: 56
Ocena +1/-0
DarekLeo
View Gallery
Odp: Witam wszystkich
«
Odpowiedź #9 dnia:
24 Lutego 2014, 18:30:12 czas Polski »
Witam
wesoło tu
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam wszystkich