No nie wszystko. Zaczynam od obróbki tarcicy: - wyrówniarka , grubościówka, pila stołowa,
- klejonki na blaty - sklejam na lamelki,
- czopy wykonuję za pomocą Pantoroutera,
- krawędzie załamuję frezarką krawędzówką,
- zagłębiarką tylko czasami się wspomagam.
Mam mnóstwo wątków gdzie widać przy pracy wszystkie maszyny, ale w tym są tylko skróty, gdyż czynności są podobne jak w poprzednich pracach.