Hmm...szafka fajna

Ciekawym pomysłem jest to lustro,tylko ja bym dał je z prawej strony .Dlatego że ,jak człowiek ubierze się, to lubi przejrzeć jak wygląda.W obecnym układzie ,a piszę o sobie (słusznej postury jestem)

miałbym trochę utrudnione przeglądanie się(ściana),ale to ja bym tak zrobił ,twoja szafeczka jest super i na dodatek maskuje tablicę rozdzielczą. +