Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
22 Czerwca 2026, 18:30:42 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Realizacje krok po kroku
»
Krok po kroku (realizacje własne)
»
Półka
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: Półka (Przeczytany 1289 razy)
mlody
Newbie
Wiadomości: 26
Ocena +0/-0
View Gallery
Półka
«
dnia:
13 Grudnia 2017, 18:05:59 czas Polski »
Ostatnia realizacja półki nie tyle praktycznej co ozdobnej
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Półka
«
Odpowiedź #1 dnia:
13 Grudnia 2017, 22:50:16 czas Polski »
Jesteś młody więc pouczę
To jest dział krok po kroku...
Pojedyncze fotki nie pomagają w niczym.
Dajemy je wtedy do wątku bieżące roboty.
Ale fajnie wyszło. Pozdrawiam
Zapisane
mlody
Newbie
Wiadomości: 26
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Półka
«
Odpowiedź #2 dnia:
23 Grudnia 2017, 19:38:49 czas Polski »
Następnym razem postaram się poprawić
dzięki za uwagę
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Realizacje krok po kroku
»
Krok po kroku (realizacje własne)
»
Półka