Witam wszystkich

Tak pokrótce ... jesteśmy hurtownią okuć meblowych, forum "podglądamy"od jakiegoś czasu (dzięki jednemu z naszych klientów Piotrowi

. Dziś postanowiliśmy się dołączyć oficjalnie żeby wspomóc licytację dla naszego kolegi, a właściwie dla Jego chorej córeczki Darii.
Myślę że zagościmy tutaj na dłużej
