Cześć

Ja też się przywitam w tym samym wątku
Mam na imię Agnieszka i też jestem że Śląska

Podobnie pracę w korpo odreagowuję pracami manualnymi - szycie, renowacja starych mebli, albo projektowanie nowych, i sporo innych drobiazgów

A prywatnie - żona Olka (aqfa)
Wysłane z Tapatalka