23 Czerwca 2026, 23:12:46 czas Polski

Autor Wątek: Odp: Gabinet siostry  (Przeczytany 601 razy)

Peter Parker

  • Gość
Odp: Gabinet siostry
« dnia: 04 Grudnia 2021, 13:45:48 czas Polski »
Fajna ta strona. Mnóstwo ciekawych porad. Takie porady bardzo się przydają szczególnie jeśli jest się świeżo upieczonym stolarzem jak ja. Robimy póki co korzystając z pomocy warsztatu stolarskiego ciekawe meble z drewna. Nasz ostatni projekt; dębowy stół i krzesła.



https://eco-deco-art.pl/
« Ostatnia zmiana: 04 Grudnia 2021, 13:47:37 czas Polski wysłana przez Peter Parker »