U nas w rodzinie co roku jest losowanie, każdy ma konkretną osobę, dla której kupuje prezent. W tamtym roku mojemu ojcu kupiłem wymarzoną skrzynkę z narzędziami, był przeszczęśliwy. Ale za to ja od siostry dostałem coś takiego
https://www.sklep.bispol.pl/shop/zestawy-prezentowe i powiem wam, że na początku byłem nawet zły. Na co mi świece? Kto to będzie palił... Jednak z upływem czasu przekonałem się do tego i sam zacząłem uzupełniać zapasy. Przynajmniej ładnie pachnie, jak się wchodzi do mieszkania!