27 Czerwca 2026, 16:04:05 czas Polski

Autor Wątek: Stolik kawowy  (Przeczytany 1819 razy)

Offline mario78

Stolik kawowy
« dnia: 10 Lipca 2022, 19:15:17 czas Polski »
Cześć
Byłem dokupić trochę materiału. Na placu tartaku było drewno w okrągłym stanie. Zastanawiam się nad zrobieniem stolika kawowego z odciętego plastra. Nie mam pomysły na dół,nogi. Materiał tez pewnie popękane i trzeba będzie ewentualnie żywicą uzupełnić pęknięcia?