Kozio a powiedz mi proszę jak te wkręty z Timteca sprawdzają się w płycie 16mm? Kilka wątków niżej Strużyn pisał, że rozsadzaly mu 16...Z tego co zdążyłem przeczytać z Assy nie ma tego problemu a wolałbym mieć na stanie jeden uniwersalny wkręt. A tak wogóle jak u was z wytrzymałością tych wkretow w porównaniu do konfirmatów? Bok kręcicie na 3 szt po głębokości bez kołków?