Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
26 Czerwca 2026, 16:08:39 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
Bieżące... roboty :)
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
104
105
106
[
107
]
108
109
110
...
141
Do dołu
Autor
Wątek: Bieżące... roboty :) (Przeczytany 322483 razy)
Andriu
Hero Member
Wiadomości: 974
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1590 dnia:
11 Lutego 2017, 21:26:16 czas Polski »
dzisiaj kolejne szafeczki do kuchni, w tym jedna łączona na lemelki, szafka górna 108wys x 70 szer i 30 głęb, będa 3 klapy 355 podnoszone aventosem HKS . lamelownica ferm, wymieniłem kiedyś tarcze na makitę jednak robiła za duże otwory i lamelka latała w gnieździe, podostrzyłem starą fermowską tarcze i lamelki wchodzą pasownie. MAkitę muszę zeszlifować o 0,5mm
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1591 dnia:
12 Lutego 2017, 08:41:45 czas Polski »
Dzuś Pany muszę trochę pociąć szkło. Jakiś konkretny nożyk z marketów polecacie czy wziąć pierwszy lepszy ?
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
meridox
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1592 dnia:
12 Lutego 2017, 16:06:05 czas Polski »
ostry
a co ze szkiełka będziesz robił ?
Zapisane
L4
Hero Member
Wiadomości: 781
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1593 dnia:
12 Lutego 2017, 17:02:48 czas Polski »
Witrażyk w oknie pewnie :-).
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1594 dnia:
12 Lutego 2017, 17:04:47 czas Polski »
Juz sobie kupiłem.
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
carpenter
Sr. Member
Wiadomości: 449
Ocena +0/-0
Najprościej - najtrudniej.
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1595 dnia:
14 Lutego 2017, 10:07:15 czas Polski »
Popełniłem kilka półek dla dzieci, sklejka + malowana HDFka,
montaż Rakoll Express + kołki + lamelki (zero wkrętów), malowane wodną Tikkurilą,
surowa sklejka pokryta olejowoskiem Nostalgia, fotoradary będą wisiały na "french cleat":
Zapisane
mefjuu
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1596 dnia:
14 Lutego 2017, 10:23:38 czas Polski »
Czym malowałeś tę HDFkę?
Zapisane
carpenter
Sr. Member
Wiadomości: 449
Ocena +0/-0
Najprościej - najtrudniej.
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1597 dnia:
14 Lutego 2017, 10:46:41 czas Polski »
Standard czyli pierwsze 2 warstwy welur ostatnia gąbka.
Zapisane
mefjuu
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1598 dnia:
14 Lutego 2017, 10:48:06 czas Polski »
Chodziło mi o użytą farbę / lakier.
Zapisane
carpenter
Sr. Member
Wiadomości: 449
Ocena +0/-0
Najprościej - najtrudniej.
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1599 dnia:
14 Lutego 2017, 10:49:49 czas Polski »
Everalem
Zapisane
mefjuu
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1600 dnia:
14 Lutego 2017, 13:28:52 czas Polski »
Trzeba Cię za język ciągnąć...
Akrylowa czy alkidowa? Gotowe kolory można kupić czy trzeba szukać mieszalni? Widzę, że w Castoramie mają bazę (aqua).
Szukam czegoś, co da podobny efekt, tj. ładnie pokryje jednolitą powłoką MDF czy sklejkę z poszpachlowanymi ubytkami.
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1601 dnia:
15 Lutego 2017, 14:00:13 czas Polski »
Dziś zupełny brak mocy. Jak dojechałem na warsztat tak prawie nic nie zrobione. Jeszcze Meridox wpadł na grila i mnie zagadywał więc będzie na Niego moje lenistwo.
Ale żeby tak do końca dzień nie był zmarnowany to zrobiłem sobie dżigi łigi do kołków fi 10.
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
Sylwek
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1602 dnia:
15 Lutego 2017, 14:03:06 czas Polski »
a ten dłuższy element nie powinien być przezroczysty?
Zapisane
SpecPiotr
Hero Member
Wiadomości: 4814
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1603 dnia:
15 Lutego 2017, 14:05:08 czas Polski »
Może i powinien ale nie chciało mi się po plexi jechać. Są wywiercone wizjery.
Zapisane
Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.
Sylwek
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #1604 dnia:
15 Lutego 2017, 14:14:18 czas Polski »
no, no, przewidziałeś to
szaleństwo
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
...
104
105
106
[
107
]
108
109
110
...
141
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
Bieżące... roboty :)