Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
26 Czerwca 2026, 14:14:50 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
Bieżące... roboty :)
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
24
25
26
[
27
]
28
29
30
...
141
Do dołu
Autor
Wątek: Bieżące... roboty :) (Przeczytany 322470 razy)
Rizer
Hero Member
Wiadomości: 667
Ocena +1/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #390 dnia:
01 Lipca 2015, 17:28:14 czas Polski »
Taka aktualizacja. Dodałem linie po bokach stołu, które będą skośnymi wzmocnieniami z belek 10x10cm (taki przekrój jak nogi). A te czerwone kółka symbolizują zaciski. Jak się na to zapatrujecie?
Zapisane
,,Dla człowieka który ma tylko młotek, wszystko zaczyna wyglądać jak gwóźdź"
Abraham Maslow
kozio
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #391 dnia:
01 Lipca 2015, 21:21:39 czas Polski »
Ja wiem ze większość widzi co zrobiłeś ale ja nie.
Też bym chciał, dodaj proszę jpg to chyba nie jakiś wielki wysiłek.
Dzięki
Zapisane
Krajmesel
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #392 dnia:
01 Lipca 2015, 21:28:51 czas Polski »
Podpisuję się obiema rekami pod postem Kozio-łka
nic nie widać , chyba że robię coś nie tak
Zapisane
Rizer
Hero Member
Wiadomości: 667
Ocena +1/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #393 dnia:
01 Lipca 2015, 22:25:26 czas Polski »
Pod moim postem jest ,,stółwarsztatowy.skp", w to kliknąć i się pobierze. A jak coś nie działa to jeszcze dorzucę link do pobrania:
http://speedy.sh/VuBVW/stol-warsztatowy.skp
Zapisane
,,Dla człowieka który ma tylko młotek, wszystko zaczyna wyglądać jak gwóźdź"
Abraham Maslow
Pragmatyczny Przemek
Hero Member
Wiadomości: 1192
Ocena +11/-7
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #394 dnia:
01 Lipca 2015, 22:49:50 czas Polski »
Chodzi o to, że nie każdy ma sketchupa
Mnie się stół podoba.
Zapisane
Lirorobert
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 7732
Ocena +11/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #395 dnia:
01 Lipca 2015, 23:15:46 czas Polski »
No właśnie.
Ja nie mam i nie mogę obejżeć i się wypowiedzieć, o ile będę miał coś sensownego do powiedzenia.
Pozdrawiam.
PS. 22:15 a u nas w Londynie gorąco jak w piecu.
Zapisane
kwita
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #396 dnia:
02 Lipca 2015, 08:33:25 czas Polski »
Też nie mam sketchupa i nie widzę...
Zapisane
Rizer
Hero Member
Wiadomości: 667
Ocena +1/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #397 dnia:
02 Lipca 2015, 12:07:58 czas Polski »
Oto rozwiązanie problemu:
PS: wymiary to 160 x 60 x 90(wysokość)cm. Przekroje nóg to 10x10cm, a desek ramy to 8 x 2,5cm
«
Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2015, 12:10:27 czas Polski wysłana przez Rizer
»
Zapisane
,,Dla człowieka który ma tylko młotek, wszystko zaczyna wyglądać jak gwóźdź"
Abraham Maslow
kozio
Gość
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #398 dnia:
02 Lipca 2015, 17:25:37 czas Polski »
Cytat: Lirorobert w 01 Lipca 2015, 23:15:46 czas Polski
PS. 22:15 a u nas w Londynie gorąco jak w piecu.
To na noc przyjeżdżaj do Polski
Rizer teraz jest cudownie.
Zapisane
Pragmatyczny Przemek
Hero Member
Wiadomości: 1192
Ocena +11/-7
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #399 dnia:
21 Lipca 2015, 10:34:17 czas Polski »
strugam sobie takie kantoweczki z sosenki i tak mi sie ten kolor podoba ze chce go zabezpieczyć bezbarwnie.
Czyli co polecacie by bardzo nie zmieniło koloru a wytrzymało kilka lat.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki
Zapisane
Pragmatyczny Przemek
Hero Member
Wiadomości: 1192
Ocena +11/-7
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #400 dnia:
21 Lipca 2015, 10:34:49 czas Polski »
strugam sobie takie kantoweczki z sosenki i tak mi sie ten kolor podoba ze chce go zabezpieczyć bezbarwnie.
Czyli co polecacie by bardzo nie zmieniło koloru a wytrzymało kilka lat.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki
Zapisane
piotrekamg
Sr. Member
Wiadomości: 317
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #401 dnia:
21 Lipca 2015, 10:42:11 czas Polski »
sadolin i długoo długooo nic
Zapisane
tomekz
Moderator
Hero Member
Wiadomości: 5620
Ocena +65/-7
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #402 dnia:
21 Lipca 2015, 11:19:27 czas Polski »
capon i długo długo nic.
Zapisane
amigorg
Hero Member
Wiadomości: 7336
Ocena +224/-6
Nie kupuj tego, co możesz zrobić sam.
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #403 dnia:
21 Lipca 2015, 12:15:04 czas Polski »
Capon.
Zapisane
Pragmatyczny Przemek
Hero Member
Wiadomości: 1192
Ocena +11/-7
View Gallery
Odp: Bieżące... roboty :)
«
Odpowiedź #404 dnia:
21 Lipca 2015, 12:57:42 czas Polski »
Dzięki co w casto bedzie to zakupie
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk wiec mogą trafić sie literówki
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
...
24
25
26
[
27
]
28
29
30
...
141
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Hyde Park Domidrewno
»
Bieżące... roboty :)