Witam
planuje niedługo zrobić stolik do szlifowania i wiercenia na tokarce.
Blat z płyty MFP 18mm
Profile z uni-max'a (narysowałem tak po prostu żeby był wymiar zewnętrzny).
Wsporniki pod płytą blacha 6mm stalowa spawana przykręcona wkrętami.
Stolik "wkładany" do mocowań podpórek pod dłuta.
Na końcu dwa otwory do wieszania.
Ogólnie jak to wygląda co byście zmienili dodali itp.
Myślę że nie ma sensu chować blachy w płycie?
Nie wiem czy plik się doda...
A jak się doda to ostrzegam że dopiero ogarniam SU.
Pozdrawiam Adrian.