Mam taki problem, korzystam z komputera z nadgryzionym jabłuszkiem i podczas pisania postów nie mogę napisać "normalnie" litery "ś" gdyż pisany post automatycznie zostaje zapisany.
Widzę, że istnieje skrót schift+alt+s, który wysyła posta ale na moim mac'u ten skrót wygląda tak o -> option+s i dlatego nie można napisać polskiego znaku dodatkowo podczas pisania automatycznie wysyła nieskończone posty i muszę je modyfikować...