Drogi Jarku ponieważ szanse na Twój film o Makicie MLT 100 jakby maleją wnioskuję aby posiadacze tej piły opisali jakie mają wrażenia z pracy, jakie są wady i zalety, co można usprawnić samemu itp. (taki crash-test z dodatkami). Może ktoś spróbuje nakręcić coś na ten temat? Na pewno będzie można cyknąć fotki większości "minusów"...
Może jakiś dział typu testy gdzie pojawiałyby się opisy i wrażenia z pracy jakimiś popularnymi modelami maszyn?