Mam grubosciowke Tritona i szlifierke oscylacyjna.
Grubosciowke trzeba bylo poustawiac i problem z podstawka - zacina mi na poczatku stugania (0,1-0,2mm glebiej na odcinku kilku centymetrow. Podstawki poustawialem i zobaczylem ze blacha jest delikatnie wybrzuszona i skorygowalem - dzialo sie to na lekkim /cienkim drewnie.
Jak sprawdze po korygowaniu to podam.
Co do oscylacyjnej, to moglaby miec wiekszy skok gora dol - ale przezyje.
co do jakosci wykonania - jest OK. Nie ma szalu w osprzecie np. lepsza miara na grubosciuowce etc. ale przezyjesz;) nie jest zle. Duzo plastiku
