Zgodnie z obowiązującym zwyczajem chciałbym się przedstawić. Zajmuję się tematami okołostolarskimi hobbystycznie. Zacząłem parę lat temu od prac z płytami laminowanymi, składaniem szafek, mniejszych komód itp. Jakiś czas temu zainteresowałem się fornirowaniem i praca z litym drewnem. Tutaj również zaczynam od mniejszych projektów - szafka do wnęki, fornirowana oprawa halogenowa... Liczę, że uda mi się zebrać tu kilka cennych porad. Mieszkam na południowym Śląsku.
Pozdrawiam