Odpowiem trochę inaczej. Zrobiłem podobne przyrządy na frezarkę - jeden na niewielkie połączenia i drugi do łączenia boków dużych szuflad, skrzyń. Mam też przyrządy do wykonywania złączy przy pomocy pilarki i te wykorzystuję głównie do połączeń widlicowych ram z kantówek 50 -70 mm. Łączenia boków szuflad wykonuję głównie właśnie podobnym przyrządem jak na filmie i wcale nie uważam, że są pracochłonne.