Witojcież Bracia i Siostry w Stolarskiej Wierze.
Miłosz z tej strony kabla. Nadaję z okolic Torunia, nieformalnej obecnie stolicy kraju, z której blask ojca Tadeusza promieniuje silnie

A tak poważniej, zawodowo: admin w korpo (na szczęście krajowym) lub jak kto woli informatyk, hobbystycznie: pływanie pod białymi szmatami po morzach, bajorach i kałużach wszelakich. A na co dzień dla odreagowania wieczorki w szopie i dłubanie w kawałkach desek itp. co z kolei po dziadku w genach dostałem, choć niestety nie zdążył mnie nauczyć, więc uczę się sam i stąd moja tu obecność

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,
m.