Witam i pozdrawiam wszystkich hobbystów, amatorów, sympatyków i zawodowo pracujących w i z drewnem. Ja nazywam się Artur i zdecydowanie jestem amatorem, hobbystą do tej pory szczególnie zainteresowanym robieniem noży a co za tym idzie obróbką niewielkich elementów drewnianych.
Z podziwem i zainteresowaniem śledzę poczynania Lidki i Jarka i coraz bardziej ciągnie mnie do zmajstrowania czegoś innego niż rękojeść noża.
Pozdrawiam z mroźnego Dolnego Śląska