pomalowac to już pomalowałem, teraz miałem okazję przyjrzeć się w szczegółach jak to wygląda bo zdaje się wyschło, no i nie wygląda źle - ale dla informacji - żeby uniknąć własnie niewłasciwej konsystencji impregnatu to stał w normalnych temperaturach domowych tak że miał koło tych 20 stopni. Schło długo powłoka wygląda ładnie, zobaczymy jak zniesie czas. Jak chodzi o dmuchawę to obawiam się że jednak zapyliło by deko pomieszczenie bo wszystko robię w jednym, myslałem o takim piecyku na butlę z gazem, dmuchawę może faktycznie zobaczę gdzies w sklepie czy to mocno dmucha, bo piecyk i butla to już sporo kasy,
Dzięki za pomoc, jakby cos to jednak wyszło nie tak dam znać ku przestrodze...