Gerdo z tym kolegą pisałem o Tobie. Nie znałeś poprawnych nazw, chciałem wytłumaczyć jak dziecku. Powiem więcej, przypuszczam, że dalej myślisz, że masz rację. Widzę, że masz problem z ego. Napiszę zatem dosadniej, aby go trochę połaskotać. Naucz się poprawnie nazywać maszyny, jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to czytaj dwa razy. Nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia, bo to nie jest piaskownica. Oprócz tego masz wielką lekkość do przywdziewania ludzi w epitety np. "idiota". Niestety sam na zbyt bystrego nie wyglądasz.