W mail'u do Narex-u napisałem ,że używam młotka gumowego. Muszę czekać do poniedziałku najwcześniej. Dam znać jaka będzie odpowiedź. Nie sądzę ,żeby to był problem gumowego młotka , jak dłuto jest ostre to do niewielkich wybrań ( płytkich ) wystarczy uderzenie wewnętrzną stroną dłoni. Był już kiedyś wątek opisujący problem z Narex-ami - ostrze zawijało się na dębinie - reklamacja została bez szemrania uznana. W moim wypadku przypuszczam ,ze szyjka jest za miękka i na niej dłuto się zagina. Może znowu coś nie poszło tak jak potrzeba w hartowaniu. Nie chodzi mi o to ,że powinna być ona zahartowana ( tego nie jestem pewny ), ale jest po prostu za miękka , no ale to są moje przypuszczenia , czekam na odzew z Narex-u.