Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
25 Czerwca 2026, 10:57:06 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Ahoj :)
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do dołu
Autor
Wątek: Ahoj :) (Przeczytany 3785 razy)
Gąbka71
Newbie
Wiadomości: 14
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Ahoj :)
«
Odpowiedź #15 dnia:
27 Lutego 2016, 00:55:56 czas Polski »
Dziękuję bardzo wszystkim
. Hydraulik też człowiek aaaaaaaale daleko mu do stolarstwa
Zapisane
mily68
Gość
Odp: Ahoj :)
«
Odpowiedź #16 dnia:
27 Lutego 2016, 01:21:50 czas Polski »
Bartek co się tak jąąąąąąkasz?
Zapisane
jurasgrz
Jr. Member
Wiadomości: 82
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Ahoj :)
«
Odpowiedź #17 dnia:
27 Lutego 2016, 08:03:14 czas Polski »
witać, witać
Zapisane
wzielim ostrą piełę i stodołę my przerżnelim
klej najlepiej trzyma gdy go nima
tomasko
Hero Member
Wiadomości: 838
Ocena +0/-0
Ahoj !
View Gallery
Odp: Ahoj :)
«
Odpowiedź #18 dnia:
27 Lutego 2016, 11:13:24 czas Polski »
Witaj Bartek
Ahoj to bardzo mi bliskie powitanie
Zapisane
Jak jestem to jestem , a jak mnie nie ma to mnie nie ma.
Gąbka71
Newbie
Wiadomości: 14
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Ahoj :)
«
Odpowiedź #19 dnia:
28 Lutego 2016, 20:25:22 czas Polski »
Cytat: jurasgrz w 27 Lutego 2016, 08:03:14 czas Polski
Bartek co się tak jąąąąąąkasz?
Nie jąkam aleeee raczej przestraszony początkami
chyba najbardziej ostrzeniem
Zapisane
Mack
Jr. Member
Wiadomości: 90
Ocena +0/-0
Mack
View Gallery
Odp: Ahoj :)
«
Odpowiedź #20 dnia:
29 Lutego 2016, 09:31:27 czas Polski »
eeeeee tam nie bądź rura - nie pękaj
i witaj
Zapisane
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Ahoj :)