Projekt bardzo ambitny, a nie jak piszesz jakaś " drobnica". Jedni robią schody, drudzy meble, a ktoś inny robi zabawki dla dzieci, szopki, jakieś małe detale ale tak to jest, że każdy robi to, co mu jest potrzebne. No chyba że jest to jego źródło dochodu, to wtedy robi co mu każą. Myślę, że powinnaś odważyć się i zrobić tą skrzynkę, na początek zrób sobie taki przyrząd, i próbuj.
Nawet jak się nie uda, to zawsze można zrobić ognisko. Nabędziesz doświadczenia i umiejętności do dalszej pracy. Powodzenia przy projekcie, będę obserwował postępy.