Strona główna
Pomoc
Szukaj
Wiadomości
Recents
Kalendarz
Galeria zdjęć
Zaloguj się
Rejestracja
Show posts:
Recents
.
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.Czy dotarł do Ciebie
email aktywacyjny?
22 Czerwca 2026, 19:05:25 czas Polski
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
2
Do dołu
Autor
Wątek: Witam (Przeczytany 3207 razy)
kider
Newbie
Wiadomości: 13
Ocena +0/-0
View Gallery
Witam
«
dnia:
28 Lutego 2016, 20:08:49 czas Polski »
Cześć mam na imię Grzesiek typowy amator uwielbiający pracować z drewnem ..
Liczę na pomoc w tym zakresie .
Zapisane
krist138
Hero Member
Wiadomości: 861
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #1 dnia:
28 Lutego 2016, 20:11:42 czas Polski »
Witam :)Gdzie mieszkasz
Zapisane
kider
Newbie
Wiadomości: 13
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #2 dnia:
28 Lutego 2016, 20:12:40 czas Polski »
okolice Warszawy koło Błonia
Zapisane
morosoph
Sr. Member
Wiadomości: 459
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #3 dnia:
28 Lutego 2016, 20:14:51 czas Polski »
Co porabiasz na co dzień i ile wiosen Ci upłynęło? I takie tam - inni też są ciekawi
Zapisane
kider
Newbie
Wiadomości: 13
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #4 dnia:
28 Lutego 2016, 20:21:02 czas Polski »
34 wiosenki wczoraj uczczone więc słaby organizm dzisiaj ... Pracuje w firmie z biurowymi art. ...w wolnych chwilach robie przy drzewie min..łóżeczko córce ,i szafę wnękową zrobiłem ..itp
Zapisane
morosoph
Sr. Member
Wiadomości: 459
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #5 dnia:
28 Lutego 2016, 20:26:27 czas Polski »
No to najlepszego jubilacie
Zapisane
kider
Newbie
Wiadomości: 13
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #6 dnia:
28 Lutego 2016, 20:31:37 czas Polski »
Dzięki
Orientujesz sie może jakie składniki sa użyte do tego co przedstawia dany link siedze od rana w necie i nie mogę namierzyć
.
http://www.popularne.pl/swiecaca-polka/
Zapisane
morosoph
Sr. Member
Wiadomości: 459
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #7 dnia:
28 Lutego 2016, 20:38:15 czas Polski »
Za każdym razem po kilku sekundach włącza pojawia się awaria strony
Zapisane
kozio
Gość
Odp: Witam
«
Odpowiedź #8 dnia:
28 Lutego 2016, 20:42:04 czas Polski »
Witam, żywica fajna sprawa, chyba też muszę spróbować.
Pozdrawiam
Zapisane
kider
Newbie
Wiadomości: 13
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #9 dnia:
28 Lutego 2016, 20:54:48 czas Polski »
cos takiego
Zapisane
kider
Newbie
Wiadomości: 13
Ocena +0/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #10 dnia:
28 Lutego 2016, 20:58:05 czas Polski »
Albo cos takiego jaka zywica do tego potrzebna i jaki barwnik ,proszek pooomocy....
Zapisane
amikron
Hero Member
Wiadomości: 836
Ocena +0/-0
Sol omnibus lucet
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #11 dnia:
29 Lutego 2016, 08:47:04 czas Polski »
Przyłączam się do powitań. Co do żywicy, to przyłączam się do "fajna sprawa", ale nie wiem nic o tym jak to zrobić ;-)
Zapisane
Marcin M
Gość
Odp: Witam
«
Odpowiedź #12 dnia:
29 Lutego 2016, 09:27:16 czas Polski »
Witaj
Tutaj masz coś w ten deseń
Zapisane
Lirorobert
Administrator
Hero Member
Wiadomości: 7732
Ocena +11/-0
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #13 dnia:
29 Lutego 2016, 11:05:47 czas Polski »
Witam
Zapisane
visMajor
Sr. Member
Wiadomości: 267
Ocena +0/-0
Zamień komputer na stolarnię
View Gallery
Odp: Witam
«
Odpowiedź #14 dnia:
29 Lutego 2016, 11:57:00 czas Polski »
Cześć kolego, super sprawa z tą żywicą, czy można zastosować jakiś fluorescencyjny proszek do tego aby w nocy świeciło.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
2
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum stolarskie Domidrewno.pl
»
Forum Domidrewno
»
Przedstaw się na Domidrewno
»
Witam