23 Czerwca 2026, 20:00:09 czas Polski

Autor Wątek: Ostrzenie pił/tarcz widiowych - Kraków i okolice  (Przeczytany 3241 razy)

Offline ftsz

Ostrzenie pił/tarcz widiowych - Kraków i okolice
« dnia: 02 Sierpnia 2016, 13:41:53 czas Polski »
Witam wszystkich,
Nie wiem czy dobre miejsce na taki wątek ale lepszego nie znalazłem.

Gdzie w Krakowie lub okolicach można naostrzyć tarcze widiowe.
Pytałem w kilku miejscach ale wszyscy tylko wielkie oczy robią jakbym o Yeti pytał. Zajmuje się tym ktoś?

Pozdrawiam  :)

Offline wstefan

Odp: Ostrzenie pił/tarcz widiowych - Kraków i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpnia 2016, 20:21:43 czas Polski »
Witam wszystkich,
Nie wiem czy dobre miejsce na taki wątek ale lepszego nie znalazłem.

Gdzie w Krakowie lub okolicach można naostrzyć tarcze widiowe.
Pytałem w kilku miejscach ale wszyscy tylko wielkie oczy robią jakbym o Yeti pytał. Zajmuje się tym ktoś?

Pozdrawiam  :)
Ostatnio ostrzyłem na os. Zielonym w hucie.
Cena za 48z 30 zł. Wiem że ostrza też na grzegorzeckiej za lobosem w stolarni - cen nie znam

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


Offline SpecPiotr

Odp: Ostrzenie pił/tarcz widiowych - Kraków i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpnia 2016, 21:01:55 czas Polski »



Cena za 48z 30 zł.

O matulu ! A czemuz tak drogo ?

Samo sie nie zrobi ale mogłoby sie samo wnosić.

Offline wstefan

Odp: Ostrzenie pił/tarcz widiowych - Kraków i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpnia 2016, 21:22:20 czas Polski »



Cena za 48z 30 zł.

O matulu ! A czemuz tak drogo ?
Pewnie dlatego że konkurencji nie mają

Offline ftsz

Odp: Ostrzenie pił/tarcz widiowych - Kraków i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Sierpnia 2016, 07:57:19 czas Polski »
Dzięki za info,
Podjadę do tej stolarni na Grzegórzeckiej bo mi na najbliżej in podpytam  :)