Witam wszystkich,
Nie wiem czy dobre miejsce na taki wątek ale lepszego nie znalazłem.
Gdzie w Krakowie lub okolicach można naostrzyć tarcze widiowe.
Pytałem w kilku miejscach ale wszyscy tylko wielkie oczy robią jakbym o Yeti pytał. Zajmuje się tym ktoś?
Pozdrawiam
