22 Czerwca 2026, 06:12:54 czas Polski

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 2959 razy)

Offline lemonmint

Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Listopada 2013, 23:37:10 czas Polski »
Witam również.
I lepiej niech Ci nie zmieniają nicka na SB3, bo czytane fonetycznie, po polsku (esbeczy) żle się kojarzy ;D