Witam wszystkich, mam na imie Damian. Na codzień pracuje na centrum obróbczym Homag, głównie w płycie meblowej i mdf. Po godzinach kompletuje powoli swój własny warsztat i zaczynam zabawę w drewnie. Powoli powstaja moje pierwsze realizacje. Pozdrawiam