Witam
Grubość noża, to 2,1 mm. Ostrze jest pod kątem 25 stopni, szlifowane ale było tępe, bez mikrofazy. Ja robię mikrofazę ok 3 stopni , 1 mm.do Stopa też jest do szlifowania, ale to przede mną. Kupiłem do szlifowania u szklarza taflę szklaną 30x45 cm i drugą 30 x 20 cm 10 mm grube.