Witajcie .
Z drewnem a raczej z pracą w nim miałem do czynienia dawnooooooo temu na ZPT w szkole...do czasu, Remont mieszkania jakiś czas temu , zabójcze ceny niektórych mebli, taniejące proste elektronarzędzia, net i wiedza w nim zawarta , wszystko to sprawiło że popełniłem kilka mebli,nie ma co pokazywać:) bo mega krzywe:) ale są, żona łaskawie pozwoliła by zostały a mi sie miłośc do drewna odnowiła nieco.
Pracuje obecnie nad projektem miejsca pracy dla siebie:) o ile szafki w kuchni nieco krzywe być mogą....o tyle projekt jaki zacząłem to już nie za bardzo może być krzywy.
Przeglądałem realizacje i opisy forumowiczów no i oczywiście youtuba z poradami, trochę pomogło:)