Dokładnie, na stolarniach, czy w hurtowniach gdzie kleją, tak się to robi. Sklejają dwie odrobinę większe płyty razem, a potem docinają na wymiar na formatówce. Jak zamawiasz skręcane, a niektórzy tak zamawiają, to metoda jest identyczna. Ja tam wole klejone, a jak musi być większa wytrzymałość na zginanie, to jeśli jest możliwość ukrycia łbów to dodatkowo wkręty.