Kłaniam się nisko

, na imię mi Sebastian. Jakoś tak niechcący i zupełnie przypakiem

, szukając inspiracji i nauki znalazłem się wśród tego dostojnego grona. Zajmuję się budowlanką , a z racji tego , że tato , brat, sąsiad i jego syn to stolarze to nie sposób nie obcować z drewnem. Czas poszerzyć swoją wiedzę , a wygląda na to, że nie mogłem trafić lepiej. Pozdrawiam wszystkich z panem Jarkiem na czele.