Witam,
nie jest prawdą, że warstwa ma być "cieniutka", spokojnie można wylać kilka milimetrów (5mm, 6mm też jest oki). Należy pamiętać o dokładnym wypoziomowaniu zalewanej powierzchni i użyciu palnika. Co do żywicy Epidian, to nie jest ona najlepszym wyborem. Jest gęsta, ma dużą lepkość i kolor słomkowy. Jeszcze raz polecam West system, jest droższa, ale przecież chodzi o efekt 😉
Pozdrawiam,
Marek