03 Maja 2026, 07:07:13 czas Polski

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ana

Strony: [1] 2 3 4 ... 11
1
Tak - po  dobrym  wyschnięciu bejcy.
Dziekuję bardzo!

2
A czy olej Osmo mogę nałożyć na mebel zabejcowany bejcą wodną?

3
Środki sztuczne - woski / Odp: podkłady pod woski
« dnia: 15 Czerwca 2016, 14:37:30 czas Polski »
A jak ma się sprawa z polożeniem bejcy (białej, chcę rozjanić drewno) pod olejowosk OSMO? Można? Użyć bejcy wodorozcienczalnej czy na bazi żywicy uretanowej?

4
Szlifierki / Odp: Jaka szlifierka mimośrodowa
« dnia: 26 Lutego 2016, 14:55:43 czas Polski »
Czy przy METABO FSX 200 po jakimś czasie nie pojawia się problem z rzepem? Ja własnie na szybko muszę dokupić szlifierkę, bo miałam marketowego macAllistera i rzep całkowiecie przestał trzymać papier. to było tylko marnowanie krążków, bo spadały po kilku minutach pracy :( Co do samej pracy szlifierki nie mam zastrzeżeń, bo służyła mi niemal dwa lata i pracowała często i długo. no może zastrzeżenie co do wagi - jest słuszna! zwłaszcza z wężem od odkurzacza.
widzę, ze do tej METABO można dokupić w razie W samą głowicę, a w macallisterze nie znalazłam samej części.
Kot pracuje na niej dlugo i intensywnie i może mi podpowiedzieć na jak długo rzep będzie trzymał krążki ścierne?

5
Pilarki / Odp: Ukośnica dla nowicjusza
« dnia: 16 Lutego 2016, 11:04:37 czas Polski »
Przymierzam się do zakupu ukośnicy w czwartek w Lidlu, ale czytam tutaj, że polecacie bardziej tę z funkcją posuwu. Jaką głębokość i szerokość cięcia ma ta druga? I jaka jest wielkość tarczy?

6
wow, trochę jak Hannibal :)

7
Środki sztuczne - inne / Odp: Sposób na pleśń
« dnia: 29 Listopada 2015, 20:31:49 czas Polski »
Pytanie trochę "z nnej bajki", ale też o plesni więc podłączam się do tematu.Dwa tygodnie temu pocięłam plastry brzozy (średnica 40 i 30 cm) i dębu (średnica 20 i 30 cm) na grubość 2 i 3 cm i zostawiłam do schnięcia w pomieszczeniu (poprzekładane, nie stykają się ze sobą). W piątek je sprawdziłasm i okazało się, że większość pokryła się nalotem, który po przeszlifowaniu barwi drewno na brązowe i szare plamy. Jak mogę to drewno teraz oczyścić i jak zabezpieczyć, by historia się nie powtórzyła? Boję się, że zmarnowałam masę dobrego drewna.
Dodam, że dotąd suszyłam tu drewno (ale w balikach, nie cięte) i nie było takiego problemu. podejrzewam, że zawiniłam sama nie sprawdzając tam temperatury przez dwa tygodnie, bo zawsze było chłodno, ale zaczął sę sezon grzewczy i stróż dość mocno palił w kotłoeni, która sąsiaduje z tym pomieszczeniem. Mimo uchylonego okna drewno jest zagrzybione.
Jak mam je ratować???  :-[

8
Masz rację, sama sprawdziłam na spokojnie ceny...więc odpuszczam dziś...największy problem mam z miejscem na nia niestety :(

9
Odciąg / Odp: Odciąg wiórów do 1000zł
« dnia: 28 Listopada 2015, 18:51:09 czas Polski »
też używam scheppach, za tą kasę jest ok no może poza sztywnym wężem, ale zawsze można wymienić :)
To prawda - ja też wymieniłam na dłuższy i bardziej elastyczny i teraz jest idealnie. dokupiłam też sobie dodatkowy worek więc nie biega z trocinami co rusz tylko odstawiam pelny, zakładam nowy i potem wynoszę dwa na raz

10
wyłapałam promocję na wybraną kapówkę, jest do końca dnia, a ja jestem w kropce...brać??????

https://www.narzedziowy.pl/99890_metabo-pilarka-do-ciecia-katowego-i-ukosnego-kgs-254-m.html

i jeszcze szybkie pytanko - bo mąz mi kupił dwie tarcze do piły stołowej MAKITA MLT100 jedną do cięcia wzdłuznego - i ją tam zostawię i druga do cięcia poprzecznego i chciałabym ją zamontować do tej kapówki. tylko ona ma 260 mm...można? Nieby tylko po 3 mm na obwodzie, ale nie wiem. Uznajcie, ze nie ma głupich pytań :P bo kasa wydana na tarcze dobrej jakości...

11
Znalezione w sieci / Odp: Elektronarzędzia Parkside
« dnia: 07 Listopada 2015, 15:04:07 czas Polski »
Hahaha nie wierze ja twoja strone kojaze z instagrama :D ale nie spidziewalem sie ze na forum jestes:o


Reniferjeklej? :)

Czyli szukam dalej metody toczenia tychże...mam zagwozdkę

12
Krok po kroku (realizacje własne) / Odp: Meble do chaty w górach cz. VI
« dnia: 07 Listopada 2015, 13:00:58 czas Polski »
Lampka na stoliku jest CUDOWNA!!!!
No i rzecz jasna WSZYSTKO profesjonalnie u Ciebie, jak zawsze. Milo popatrzeć na taką fachową robotę!

13
Ana jakie przekroje najczesciej przecinasz ? 

wysłane przy użyciu tapatalk
Bardzo różne, od 1 cm do 8-9 cm. szerokości materiału też - od 3 cm do 15-18


14
Znalezione w sieci / Odp: Elektronarzędzia Parkside
« dnia: 07 Listopada 2015, 11:20:57 czas Polski »
Dzięki  :-*

15
Znalezione w sieci / Odp: Elektronarzędzia Parkside
« dnia: 07 Listopada 2015, 10:11:08 czas Polski »
Gratulacje :) Pozytywne nastawienie i pogoda ducha nie opuszcza Cię - Powodzenia ;D
Staram się :P

Strony: [1] 2 3 4 ... 11