Warsztat mam ubogi i dopiero od dwóch tygodni stoi w nim Makita MLT 100 (wczesniej była piła Einhell 1500 eco plus) ale po wykorzystaniu pozostałości z dachu na huśtawkę ogrodową skończyła swój żywot;) Kupiłem też frezarkę górnowrzecionową Perles do której jeszcze nie mam frezów.Wszystkie nóżki i tak właściwie jeden profil robiłem Bosh-em BPS 7A podczepionym do obudowy czy jak to nazwać,widocznej na zdjęciu. Wbrew pozorom czymś takim bardzo równo można wyżłobić zaokrąglenie po wcześniejszym odcięciu na pile skosu dla lżejszej pracy. Mam wiertarkę stołową Eurotec i sprężarkę 50l. Czasem korzystałem z heblarki kolegi i mimo dużych braków w warsztacie planuję troszeczkę doposażyć miejsce w którym bardzo lubię przebywać tak jak uwielbiam pracę z drewnem.