Jak w temacie:
Kończę tą moją zabudowę kawiarni mobilnej:
drewno świerk, bejca rustykalna bartek palisander.
Wiadomo świerk miękki, muszę lakierować.
Cały problem polega na tym ze dysponuje tylko nieogrzewanym poddaszem, i tam chciałbym lakierować.
Ogrzanie odpada, nie mam opcji takiej.
Wyniesienie gdzieś indziej zabudowy również odpada.
Jak i czym i czy w ogóle można to lakierować?
Dodatkowo chciałbym by lakier porządnie i głęboko wniknął w drewno,niejako utwardzając je .
Robiłem próby z dużym rozcieńczeniem lakieru i kładzenie kilku warstw, fajny efekt ale robiłem to jak było ciepło a nie zimą, jakieś podpowiedzi?
Lakieru uretanowy