Jestem użytkownikiem kilku forum i zazwyczaj wystarcza nick. Ale jeśli ktoś pyta mnie o imię to grzecznie odpowiadam - jestem Grzegorz z Warszawy, a konkretnie z południa Warszawy

Skoro już padło, że z Warszawy to przyznać muszę, że niestety z urodzenia i nie z wyboru. Zazdroszczę ludziom z małych miast, gdzie przestrzeń do rozwoju wielu pasji (z wyjątkiem clubbingu

wbrew pozorom jest znacznie większa niż w dużych. Głównie z uwagi na znacznie mniejsze ograniczenia przestrzenno - lokalowe. I oczywiście spokojniejsze życie, choć to pewnie tylko część prawdy zgodnie z zasadą wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
Z wykształcenia inżynier elektronik-mechanik z zawodu menedżer